Рівне зустріне Героїв “На щиті”

Щасливе

Сьогодні, 20 січня, орієнтовно о 18:15 місто Рівне зустрічатиме Героїв “НА ЩИТІ”.

Маршрут супроводу зі сторони Дубно: майдан Незалежності — Обласне бюро судово-медичної експертизи.

Вшануймо наших Героїв!
Вічна пам’ять і слава полеглим захисникам

 

За повідомленням з офіційного Telegram-каналу Секретаря Рівненської міської ради, виконуючого обов‘язки міського голови Рівненської територіальної громади Віктора Шакирзяна.

, , Переглядів: 429

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *