На Рівненщині знову втрата: загинув воїн

Щасливе

Боєць із Рівненщини загинув під час виконання бойового завдання.

Володимир Бойко отримав смертельні поранення не сумісні із життям. Сталася трагедія на Запорізькому напрямку.

Хлопцю було лише 31 рік. Проживав у селі Ільпінь Здолбунівської громади.

До слова, церемонія прощання із героєм відбудеться взавтра 15 лютого.

З 09:00-09:30 зустріч у Здолбунові.

Переглядів: 168

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *