Небайдужість важлива: рівняни врятували вихованця центру надання соцпослуг

Щасливе

 

КЗ “Рівненський Обласний центр з надання соціальних послуг” подякував усім небайдужим рівнянам, які поспілкувалися та повернули до центру пана Степана.

– Хочемо подякувати небайдужим жителям мікрорайону Північний, що не пройшли осторонь, а звернули увагу, підійшли, заговорили з нашим підопічним, який заблукав та добу просидів у дворі одного з будинків.
Степан вже у притулку! Дякуємо, що залишаєтесь Людьми, – зазначили у закладі.

, , Переглядів: 387

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *