Будинок культури Квасилова має нового директора

Щасливе

Будинок Культури Квасилів продовжує натхненно розвиватися та культурно розвивати своїх вихованців. Сьогодні стало відомо про нового директора закладу, який прийшов на місце Павла Дмитришина.

Новим керівником закладу став Олександр Каразія.

– Переконані, що під протекторатом такої креативної, освіченої та талановитої людини успіхи Квасилівського Будинку культури та його учнів вдасться примножити, – зазначили в Управлінні культури та туризму.

Нагадаємо, що попередній директора Павло Дмитришин став заступником начальника управління культури і туризму Рівненської міської ради.

, , , , Переглядів: 915

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *