Депутат Рівненської міської ради став капітаном

Щасливе

 

Депутат Рівнеради Олександр Курсик, який нині служить в ЗСУ, отримав нове військове звання. Нагадаємо, що він служить у лавах ЗСУ практично від початку повномасштабного вторгнення.

Донедавна Олександр мав звання “старшого лейтенанта” ОК “Захід”. Нині ж йому присвоїли звання “капітан”.

Переглядів: 286

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *