Сарненські поліцейські передали мотопомпи для відкачування води з окопів

Щасливе

Сарненські поліцейські виявилися допоміжними руками для Збройних Сил України, передавши перші чотири мотопомпи заводського виробництва для відкачування води з окопів.

Обладнання було вилучене кілька років тому під час документування злочинів, пов’язаних з незаконним видобутком бурштину, і тепер буде використовуватися захисниками для підтримки операцій на передовій.

Приревнував та підпалив будинок: жителю Рівненського району загрожує кримінальна відповідальність

Переглядів: 188

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *