У Рівному встановили нові обмежувальні стовпчики

Щасливе

На пішохідній зоні на вул. Поштова–Соборна працівники міськШЕУ встановили обмежувальні стовпчики.

Відтепер водії не матимуть змоги виїжджати на тротуар, створюючи при цьому аварійну ситуацію. Важливо, щоб кожний учасник дорожнього руху – і водій, і пішохід – мав свій власний простір.

Варто зауважити, що роботи з встановлення обмежувальних стовпчиків по місту продовжуватимуться і надалі.

 

, , , , Переглядів: 288

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *