У Рівному збільшили виплати для контрактників ЗСУ

Щасливе

У Рівненській громаді зросла сума одноразової виплати для військовослужбовців, які вперше укладають контракт зі Збройними Силами України. Відповідно до розпорядження міського голови від 27 січня 2025 року, її розмір збільшено з 20 до 30 тисяч гривень.

Ця ініціатива спрямована на підтримку Захисників і Захисниць Батьківщини, які роблять свідомий вибір на користь служби у війську.

Про це повідомляє Рівненський обласний ТЦК та СП.

, , , Переглядів: 414

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *