На Рокитнівщині 16-річний мотоцикліст потрапив у реанімацію після ДТП

Щасливе

У селі Остки 16-річний водій мотоцикла «Lifan» не впорався з керуванням на повороті та впав. Попри те, що хлопець був у шоломі, він отримав важкі травми. Підлітка без свідомості госпіталізували до реанімації.

З’ясувалося, що юнак не мав водійського посвідчення. Поліція розпочала досудове розслідування.

Правоохоронці нагадують: керувати мотоциклом можна з 16 років лише за наявності водійського посвідчення. Дотримуйтесь ПДР – це рятує життя!

Переглядів: 295

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *