На одному з найнебезпечніших перехресть міста встановили додаткові світлофори

Щасливе

Сьогодні, 17 березня, на перехресті вулиць Кулика і Гудачека – Н.Небожинського (біля “Епіцентру”) встановили два дублюючі світлофори.

Як повідомили в КП “Міськсвітло”, додаткові світлофори мають покращити видимість сигналів і допомогти водіям краще орієнтуватися при проїзді перехрестя.

Переглядів: 324

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *