Вознюк Юрій Володимирович

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
Categories: ,
Інформація

Народний депутат України.

Народився 31 січня 1980 року в Луцьку Волинської області. У 1983 році переїхав із батьками у Рівне.

Освіта: Із 1986 по1997 рік навчався в рівненській ЗОШ № 1. Займався легкою атлетикою (метання молота), кандидат у майстри спорту. У 1997 році вступив до Міжнародного економічно-гуманітарного університету ім. С. Дем’янчука. 2002 року здобув вищу освіту за спеціальністю фінанси.
Юрій Вознюк продовжує вчитися – працює над дисертацією «Фінансування інвестиційної діяльності підприємств нафтогазової промисловості», аспірант Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана.

Трудова діяльність:

Під час навчання у вузі пішов працювати у ТзОВ фірма «Екорембуд» бухгалтером-економістом, пізніше працював на посаді фінансового директора. Підприємство займається будівельно-монтажними роботами на промислових об’єктах. Роботу веде як в Україні, так і за її межами.

Політична діяльність:

За результатами виборів депутатів до Верховної Ради АРК, обласних, районних, міських, районних у містах, селищних, сільських рад 31 жовтня 2010 року пройшов до Рівненської міської ради у багатомандатному виборчому окрузі за списком політичної партії «Фронт змін».

До жовтня 2012 року очолював комісію з питань економіки, підприємництва та залучення інвестицій, був головою фракції «Фронт змін» у Рівненській міській раді.

На парламентських виборах у 2012 році балотувався по одномандатному виборчому округу № 153 (Рівненський, Гощанський, Корецький, Острозький райони, м. Острог та частина міста Рівного) від Об’єднаної опозиції «Батьківщина».

За результатами виборів був обраний народним депутатом Верховної Ради України 7 скликання.

За Вознюка Юрія Володимировича проголосували 48.32% виборців – 51 651 мешканців округу.

З 25 грудня 2012 року працював у комітеті з питань податкової та митної політики ВРУ, був головою підкомітету з питань оподаткування доходів юридичних осіб, уніфікації податкового і бухгалтерського обліку.

На позачергових парламентських виборах 2014 року Юрій ВОЗНЮК здобув перемогу вдруге з результатом 35,66 %, в кількості виборців це становить 35 935 голосів “За”. Та був обраний народним депутатом VIII скликаня.  Продовжує роботу в комітеті податкової та митної політики, є заступником голови даного комітету.

Контакти
Відгуки

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *