«БарМаки» — це не просто ресторан. Це бренд із надважливою місією, амбіційною візією та безкомпромісною системою цінностей. Його неможливо скопіювати, бо «БарМаки» — це насамперед люди. Ті, хто вірив у сенс своєї справи, гідно приймав виклики, долав перешкоди та досягав неймовірних висот.
У 2020 році, попри карантин, БарМаки здобули премію кращого ресторану української кухні. А бармаківський вишневий борщ у 2021 році було номіновано на головну туристичну премію Ukraine Tourism Awards. У вересні 2025 року на сторінці закладу оголосили про його закриття.
«Місію ресторану “БарМаки” виконано! І це завдяки вам», — каже засновниця бренду Галина Кухтій.
Команда, яку називають “бармаківцями”
Бармаківці — так лагідно називають себе працівники ресторану. Це люди з відкритими серцями, які не просто готують і приймають гостей, а творять унікальний простір української гостинності.
Портрет справжнього бармаківця виглядає саме так:
- емпатичний і щирий;
- вимогливий до себе;
- чесний із собою та світом;
- розуміє, навіщо робить свою справу;
- вірить у підтримку команди за будь-яких обставин;
- має глибоке розуміння українських традицій гостинності;
- невтомно прагне до розвитку;
- завжди знаходить вихід із будь-якої ситуації;
- і не забуває посміятися навіть із себе.
«Я безмежно захоплююся кожним і кожною з вас. Знаю, яких висот ви досягаєте, і впевнена, що мене далі чекає захоплива можливість спостерігати за вашими успіхами», — ділиться Галина Кухтій.

10 років натхнення і смаку
За десятирічну історію «БарМаки» стали не просто місцем, де смачно готують. Це — осередок української кулінарної творчості, який поєднав традиції та сучасність.
Тут народжувались ідеї, що ставали подіями:
- благодійні вечори й фестивалі;
- великодні освячення кошиків;
- свято врожаю та рівненський «Октоберфест»;
- виїзди на джазові фестивалі з авторським фудфрансом;
- відкриття молекулярної кухні для рівненців.
А ще — безліч історій гостей: тих, хто приходив за тарілкою борщу з вишнями, тертюхами чи бограчем, за кримськотатарськими чебуреками чи легендарною заібурихою. Для когось — це був смак дому, для когось — гастрономічна медитація.
Подяка усім, хто був поруч
У цьому дописі — слова подяки всім, хто творив історію «БарМаків»:
- команді, що щодня вкладала душу;
- партнерам, які підтримували ідеї та події;
- гостям, що обирали ресторан для свят і буднів;
- усім, хто ділився теплими словами й натхненням.
«У нашій памʼяті назавжди залишаться ці 10 років — щоденні муки творчості, диспути, радощі, неймовірні й навіть божевільні ідеї. Дякую кожному, хто був з нами», — підсумовує Галина Кухтій.

