Найкраща інвестиція – це капіталовкладення у власну освіту та саморозвиток. Єдине, що ніколи не вийде із моди – це багатий внутрішній світ та великий обсяг знань, які стануть стартом для успішної кар’єри. Саме тому всі успішні люди прагнуть бути освіченими та ерудованими.
А ще намагаються іншим дати шанс для саморозвитку. Не виключення й інтернет-магазин «Kasta», адже команда цього знаного в Україні проекту чітко розбирається у всіх модних течіях.
Каста стильних і життєрадісних
Інтернет-магазин «Kasta» – це місце, де можна прикупити усе необхідне для комфортного та «смачного» життя: одяг та взуття, техніка, товари для дітей, продукти харчування та алкоголь, спортивні та модні аксесуари. Не один рік діяльність команди проекту «Kasta» спрямована не стільки на розвиток бізнесу, скільки на втілення у реальність цілої життєвої філософії, яка ґрунтується на досягненні максимального успіху та комфорту, якості життя та саморозвитку. Розуміючи, що кожен з молодих людей прагне бути успішним, «Kasta» започаткувала акцію – конкурс грантів на навчання.
Як взяти участь й де дізнатися усю інформацію про гранти?
Для участі в конкурсі необхідно написати есе на тему: «Карантин і криза – виклик або нова можливість для України». Приймаються до участі лише роботи, які створені спільно з куратором, який працює у тому ж ВНЗ, де й навчається студент-учасник конкурсу. Студент може подавати лише одну роботу, куратор може бути науковим опікуном для максимум семи учасників.
Запропонований тест студентського есе повинен відповідати наступних критеріям:
- Приймаються есе на українській або російській мові.
- Текст повинен мати не більше 5-ти сторінок, 12-им шрифтом Times New Roman.
- Не повинно бути помилок, текст має відповідати вимогам граматики.
- Усі використані джерела повинні бути належним чином зазначені, плагіат не допускається категорично!
Яка сума грантів?
У разі перемоги, студенти та куратори отримають доволі значну суму:
I місце – 16 тисяч гривень, які порівну розподіляється між переможцем і його куратором.
II місце – 14 тисяч гривень, які порівну розподіляється між переможцем і його куратором.
III місце – 10 тисяч гривень, які порівну розподіляється між переможцем і його куратором.
Більше інформації про проект можна знайти на офіційному сайті – kasta-students.com.ua.
Навіщо потрібні гранти?
Як відомо, чимало знаних людей починали свою діяльність буквально у батьківському гаражі, не маючи достатньо коштів для навчання та саморозвитку, опираючись на власну інтуїцію та ентузіазм. Сьогодні ж, завдяки когорті підприємців, які бажають успіху своїй країні, можна отримати фінансові ресурси, аби мати хороший старт у дорослому житті та стати самостійним. Отримання грантових коштів на самовдосконалення дозволить студентам з Рівного вирости професійно та інтелектуально, що у свою чергу, належно буде оцінене майбутніми роботодавцями. Якщо, звісно, це не стане стимулом розпочати власну справу. Особливо актуальні подібні проекти для таких невеликих міст як Рівне або міст Рівненщини, де можливостей та креативних ініціатив, якщо говорити відверто, не так уже й багато.
Отже, якщо ви навчаєтеся, але не хочете просто «протирати» штани на парах, можна ризикнути й випробувати свої сили у творчому конкурсі від інтернет-магазину «Kasta».
Тим паче, що є кілька простих правил, які стануть корисними для вашої перемоги!
Кілька корисних лайфхаків, які допоможуть перемогти у конкурсі есе
Говорячи узагальнено, можна стверджувати, що журі будь-якого конкурсу творчих робіт, не тільки конкурсу від інтернет-магазину «Kasta», найбільше звертають увагу на новизну та оригінальність, яких можна досягти, якщо слідувати простим правилам:
- Знайдіть оригінальний погляд на запропоновану тему. Це значить, що потрібно показати приховані нюанси, представити тему під іншим кутом, який до цього не був достатньо висвітлений або не був показаний взагалі.
- Всебічно і стисло покажіть знання з означеної теми. Із тексту повинно бути зрозуміло, що ви володієте знаннями в межах запропонованої тематики.
- Будьте чесними. Всі використані чужі думки повинні бути зазначені належними посиланнями.
- Слідуйте академічним традиціям, але не будьте занудними. Текст есею має бути створеним у науковому стилі, але він не повинен стати «суконною» або надто формалізованою оповіддю, варто пам’ятати, що це науково-популярний стиль.
- Викладайте свої думки чітко та ясно. Читачам не дуже подобається ламати голову над тим, що насправді хотів сказати автор. Намагайтеся бути зрозумілими.
- Обґрунтовуйте свою точку зору. Усі тези слід підкріплювати аргументами, аби ваша точка зору «мала вагу» в очах у читача.
- Запропонуйте власні методи розв’язання. Головне – це те, що результатом ваших наукових розвідок має бути новизна і новаторське розв’язання певної проблеми.
Не бійтеся висловлювати свої думки!
Інтелектуальна діяльність потребує певної сміливості, тож не бійтеся висловити свої погляди та думки. Маєте оригінальну точку зору? Сідайте за письмовий стіл й вперед до роботи!
памятаю в 11 класі виграв олімпіаду по хімії, казали і гранти дамо , і с зно поможежемо, але навчання в АНглії отримала дочка директора