Всеукраїнська інформаційна кампанія «Пліч-о-пліч» розповідає історію Андрій Ягущина, директора виробничої кавової компанії, яка до початку війни була розташована в Гостомелі. Після початку захоплення Гостомеля, частина обладнання потрапила під окупацію. І завдяки підтримці Рівненської ОВА вдалося евакуювати іншу частину обладнання та перемістити підприємство на Рівненщину.
Відеоісторія Андрія Ягущина: https://youtu.be/ghZDY7Dq0EA
«Війна застала наш бізнес, коли ми були переповнені надії. В планах було відкриття мережі кав’ярень і підготовка мережі під франшизу. Початкове підприємство у нас знаходилося у Києві. З настанням більш активної фази бойових дій ми втратили складські запаси майже в повному обсязі, але зберегли частину обладнання», — розповідає Андрій Ягущин.
«Для перевезення такого класу обладнання потрібні вантажівки від 7 до 20 тонн. Це було нове обладнання, яке ми зараз будемо встановлювати в Рівному. Частина людей, які в нас працювали вже переїхали в Рівне. Будемо залучати тих людей, які будуть тут стояти на обліку в Центрі зайнятості населення», — каже пан Андрій.
«Рівненська військова адміністрація, запропонувала нам приєднатися до програми за наявності активів. У нас збереглися певні об’єми нашої сировини — необсмажена кава. Багато втратили, однак залишились запаси, які ми встигли вивести, перемістити, так ми виконали державне замовлення у встановлений термін — забезпечили продовольчими пайками постраждалі регіони», — каже Андрій.
«На мій погляд, українці зараз найбільш просунута нація у світі. Оберніться і ви зрозумієте, чому. Тому, що ми самовіддані, ми працьовиті та ми готові стати на захист не лише тільки себе, своєї сім’ї, а якщо потрібно буде, то й допомогти сусіду», — підсумовує Андрій.