24 лютого 2022 року для кожного українця розпочався не з будильника, а з гулу вибухів — росія розпочала повномасштабне вторгнення. Під прицілом опинилися мирні міста, а разом із ними — і життя мільйонів людей. У страху й невизначеності, серед руїн і тривог, здавалося, що не залишилось місця для почуттів.

Фото з t.me/NPU_Rivne
Та навіть у вирі війни народжуються історії, які надихають. Так сталося з двома поліцейськими з Рівненщини — Романом та Анастасією.
Роман служить оперуповноваженим у Рівненському районному управлінні поліції. Анастасія — патрульна поліцейська. Їхня перша зустріч відбулася у березні 2022 року — на одному з блокпостів, де вони разом несли службу. Із перших днів знайомства вони опинилися пліч-о-пліч у найскладніший час, підтримуючи одне одного.

Фото з t.me/NPU_Rivne
Телефонні розмови про роботу часто переходили в особисті бесіди. Тоді я й зрозумів, що вона — та сама, — згадує Роман.
Минув рік — і їхня історія переросла в щось більше. Попри складний графік і часті розлуки, вони навчилися цінувати кожну хвилину, проведену разом. Зізнаються: сварки трапляються рідко, бо робота навчила їх бути терплячими та вдячними за прості речі.

Фото з t.me/NPU_Rivne
Роман став моєю опорою. Проте спокою не було: я хвилювалася за нього, коли він охороняв громадський порядок, і водночас — за тата та брата, які воюють на передовій, — розповідає Настя.
Зворушлива пропозиція, щире «так» і незабутнє весілля — усе це стало частиною їхньої особистої історії, сповненої віри, любові та взаємної підтримки.

Фото з t.me/NPU_Rivne
Роман і Анастасія впевнені: саме кохання стало для них світлом у темряві. І поки це світло палає, вони мають сили продовжувати боротьбу.

Фото з t.me/NPU_Rivne
Про це йдеться у офіційному Телеграмі поліції Рівненщини
Поліцейські Рівненщини щиро вітають молоде подружжя та бажають миру, злагоди й здійснення всіх мрій.