Село Красносілля розташоване у Гощанському районі, за 7 кілометрів від райцентру. Перша згадка про село датується 1577 роком. Хоча археологічні знахідки(вироби з каменю та палетної глини) свідчать про те, що поселення з’явилося тут значно раніше. Найімовірніше назва села виникла від слів «красне село», що характеризує цю місцину як багату та мальовничу. У селі є, принаймні, дві пам’ятки, які можуть зацікавити туристів.
Свято-Дмитрівська церква
Свято-Дмитрівська церква побудована в 1783 році по благословенню Луцького і Острозького уніатського єпископа Кипріана Стецького. Церква деревяна, на кам’яному фундаменті. У 1866 р. капітально відремонтована селянами. У 1885 р. покрита залізом и пофарбована зеленою фарбою. При церкві знаходиться дерев’яна дзвіниця. Церква являється пам’яткою архітектури місцевого значення XVIII століття. Зараз це діючий храм УПЦ МП.
Красносільський млин – свідок минувшини
Здавалось би святинь такого типу як дерев’яна церква безліч на Волині, але в Красносіллі є ще одна пам’ятка – дерев’яний вітряк. Цей велетень побудований у 1895 році. У сусідньому селі Липки проживав такий собі чех Іван Клінчик. Гроші мав бо тримав корчму. Згодом він переселився до Красносілля, купив собі землі та побудував там хатину й вітряк-млин.
З часом вітряк перейшов у власність колгоспу. А за розповідями місцевих мешканців ще у 60-х роках минулого століття вітряк молотив на повну. Нині цей стародавній свідок є окрасою села – його символом.
Красносільский млин-вітряк належить до найстарішого типу вітряків – стовпного. Конструкція вітряка влаштована таким чином, що вітряк може обертатися, та підлаштовуватися під напрям вітру. Обертається увесь корпус разом з механізмом розмолу (?). Повернути вітряк можна за допомогою спеціального дишля.