Михайло Слободзян: «Я не роблю закладок на сторінках, які вже прочитав»

Щасливе
14.09.2017  10:02

Він – заступник директора Обласного контактного центру Рівненської обласної державної адміністрації та помічник народного депутата України. Завжди відкритий до співпраці та цілеспрямований Михайло Слободзян – герой проекту “РІВНЯНИ.БЛІЦ”.

Опубліковано Mihaylo Slobodzyan 4 серпня 2017 р.

О котрій починається ваш день?

Життя надто коротке, щоб прокидатися пізно. Саме тому я «жайворонок» і день мій починається рано. Зазвичай, це шоста-сьома година ранку.

Вранці обираєте чай чи каву?

Міцна кава. Інколи з молоком.

Що вас надихає працювати?

Сім’я.
Друзі.
Люди, які мене оточують. Вдячність людей за виконану роботу або допомогу.
Саме життя надихає мене працювати на результат і отримувати задоволення від процесу.

Чим у собі ви пишаєтеся?

Пишатися собою – це шлях до егоїзму.

Чого ви ніколи не пробачаєте?

Бог прощає нам всі наші гріхи. Отож, і ми маємо вчитися пробачати своїм ближнім. Вважаю, що вміння щиро пробачати – ознака сильної й дорослої особистості. А вміння справді щиро забути чиюсь підступність, нечесність, зло чи байдужість щодо себе – вищий пілотаж.

Найбільший ворог людини – це…?

Байдужість.
А ще цинізм чи відсутність бажання допомогти іншим, коли для них це є незначним зусиллям.

Про що у житті шкодуєте?

Не можна повернутися у минуле. І не можливо його виправити.  А згадувати про свої невдачі і помилки – марно й безглуздо.

Я не роблю закладок на сторінках, які вже прочитав.., бо точно знаю, що саме сьогодні все почнеться спочатку… пам’ятаючи, що моє завтра буде багато в чому залежати від мого сьогодні.

Яку останню книгу ви прочитали?

Останньої нажаль не пам’ятаю. Зараз читаю книгу Віталія Скоцика «Як нам жити в епоху змін?». Доречі, книгу мені подарував особисто автор. Взагалі, все рідше знаходжу час на те, щоб, не поспішаючи почитати класичну паперову книгу. Частіше читаю дитячі книжки з дітьми.

У чому секрет щастя?

Він у тому, щоб допомагати іншим . При цьому людина повинна обов’язково ставити перед собою конкретні, а не абстрактні цілі. Досягнення цих цілей у багато разів збільшує відчуття задоволення від життя. А ось гонитва за щастям, без виразно сформульованих орієнтирів, робить нас нещасними.

Люди діляться на тих що дають і беруть. Але тільки перші бувають по-справжньому щасливими, як би не багатіли другі. Адже секрет щастя зовсім не в кількості накопичених грошей чи придбаних предметів розкошу, а в ступені задоволення від життя і своєї поведінки у ньому. І задоволення це буває високим тільки в тому випадку, коли ми допомагаємо іншим людям, а не забираємо щось від них.

Якби могли б змінити професію, ким би стали?

Мандрівником

, , , , переглядів: 1 966


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *