18 травня, символічно у День Науки, в Одеському Державному університеті внутрішніх справ було підведено результати ІІ Всеукраїнського (національного) конкурсу наукових та навчальних видань з права, безпеки та євроінтеграції «Юридика». Монографії відомого рівнянина, віце-президента з наукової роботи Науково-дослідного інституту публічного права, кандидата юридичних наук, професора, академіка Міжнародної кадрової академії Андрія Боровика здобули перемогу відразу у двох номінаціях конкурсу. Про те як відбувався конкурс і які наукові праці здобули перемогу говоримо з Андрієм Боровиком.
Андрію Володимировичу хто був організатором цього національного конкурсу і як він відбувався?
Організаторами конкурсу були Одеський державний університет внутрішніх справ та видавництво «Юридика». Цього року організаторами було визначено 27 номінацій, серед яких одноосібні та колективні монографії, підручники, навчальні посібники, науково-практичні та довідкові видання, а також наукові журнали з приватного, публічного права, безпеки та євроінтеграції. Для участі у конкурсі науковцями з усієї України було скеровано понад 300 книг та наукових журналів.
У яких номінаціях здобули перемогу Ваші наукові праці і що це були за монографії?
Моя монографія «Кримінально-правова характеристика посягань на представників влади» зайняла перше місце в номінації «Одноосібна наукова монографія з публічного права», а у номінації «Колективна наукова монографія з приватного права» ІІ місце зайняла монографія «Адміністративно-правові засади діяльності територіальних підрозділів Національної поліції щодо забезпечення реалізації конституційного права на мирні зібрання» підготовлена мною у співавторстві з кандидатом юридичних наук, член-кореспондентом Академії адміністративно-правових наук, заступником начальника ГУНП в Закарпатській області Іваном Йовенко.
Хто здійснював нагородження від організаційного комітету?
Нагородження здійснювали ректор Одеського державного університету внутрішніх справ, доктор юридичних наук, професор, заслужений працівник освіти України Дмитро Швець та генеральний директор видавництва «Юридика», доктор юридичних наук, професор Катерина Головко.
Рік тому Ви змінили місце роботи розмінявши посаду проректора з наукової роботи Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука та посаду віце-президента з наукової роботи Науково-дослідного інституту публічного права. Як організована наукова робота на новому місці і чи не сумуєте за рівненщиною?
Колись Стів Джобс сказав: «Єдиний спосіб зробити видатну роботу – щиро любити те, що ти робиш». Так і на новому місці я та наша команда науковців-професіоналів майже щомісяця організовуємо та проводимо низку наукових заходів міжнародного та державного рівня. Це і міжнародні конференції, міжнародні форуми, міжнародні науково-практичні круглі столи, навчально-практичні семінари, міжнародні стажування. В Інституті створені та працюють спеціалізовані вчені ради із захисту докторських дисертацій, нещодавно ми успішно пройшли акредитацію аспірантури, втілюємо нові наукові проєкти із закордонними партнерами. А щодо рівненщини то я часто тут буваю, в мене багато друзів, в тому і числі і з колишнього місця роботи з якими ми співпрацюємо і не лише в науковій сфері.