На Рівненщині провели турнір полеглих захисників Острожчини

Щасливе
15.05.2025  14:51

Цими вихідними в Острожчині відбувся перший шаховий турнір пам’яті Андрія Лозюка та усіх полеглих захисників регіону. Ця подія стала важливою віхою на шляху вшанування героїв сучасності та показала єдність громади у боротьбі за спільні цінності. Вона стала доказом того, що навіть у важкі часи ми можемо залишатися єдиними завдяки організаційній співпраці між громадськістю, родиною загиблого, місцевою владою, навчальними закладами та бізнесом.

Ініціаторами проведення турніру виступили представники Шахового клубу Острожчини. Їхня мета була не лише провести захопливий захід, але й вшанувати пам’ять людей, які віддали своє життя за рідну землю. Призовий фонд та нагороди для учасників забезпечила Острозька міська рада, що стало важливим внеском у підтримку таких ініціатив.

На підтримку заходу також відгукнулися навчальні заклади: Національний університет “Острозька академія” та Острозька школа мистецтв, які надали приміщення та технічне сприяння для проведення турніру. Крім того, суттєву фінансову підтримку для організації преміального фонду переможців надало ТОВ “РБП ГРУП КАЙРОС”.

Атмосфера заходу була наповнена глибокою повагою та пам’яттю, а також приємним духом змагальності. Кожен учасник, незалежно від результату, продемонстрував не тільки свою майстерність, але й гідність, пам’ятаючи про тих, хто віддав своє життя заради нашого майбутнього. Цей турнір став не лише спортивним змаганням, а й символом єдності, патріотизму та вірності ідеалам, які об’єднують людей на Острожчині та за її межами.

Такий турнір – це не просто ще один спортивний захід, а ще один крок до збереження пам’яті про наших героїв і до підтримки цінностей, які важливі для кожного українця.

переглядів: 106

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *