Науково-дослідний інститут долучився до акції «Подаруй книгу воїну»

Щасливе
19.03.2025  20:52

 

З 2014 року в усіх бібліотеках міста Рівного започаткували акцію «Подаруй книгу воїну», яка триває до цього часу. Усі бажаючі, можуть придбати або віддати власні україномовні книги (у хорошому стані) військовим, які перебувають на лікуванні чи реабілітації у медичних закладах рівненської громади шляхом передачі цих книг бібліотекам Рівного.

19 березня до бібліотеки-філії №9 по вулиці Степана Бандери у місті Рівне завітав віце-президент з наукової роботи Науково-дослідного інституту публічного права, академік Андрій Боровик і вкотре, долучившись до акції «Подаруй книгу воїну», передав бібліотеці низку юридичних монографій.

Військові та читачі бібліотеки повинні вміти відстоювати свої права, тому було прийнято рішення передати нові монографії 2024 та 2025 року, які підготовлені науковими працівниками Науково-дослідного інституту публічного права та затверджені Вченою радою Інституту. Ми і надалі в межах акції «Подаруй книгу воїну» будемо систематично надавати безкоштовно книги військовим, які перебувають на лікуванні чи реабілітації у медичних закладах рівненської громади – зазначив Андрій Боровик.

переглядів: 55


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *