Перший європейський успіх Рівненщини в пара стрільбі з лука

Щасливе
25.05.2024  08:00

Рівненщина вперше в своїй історії здобула медаль чемпіонату Європи з пара стрільби з лука.

Це досягнення належить інваспортівцю Василю Наумчуку. У бронзовому фіналі він здобув перемогу над Лукашем Чішеком з Польщі.

З 18 по 24 травня в італійському Римі проходив чемпіонат Європи з пара стрільби з лука, в якому взяли участь представники 26-ти країн, серед яких було шестеро українців. До складу національної збірної увійшли представники “Інваспорту” Василь Наумчук, Андрій Усач та тренери Олег Авдєнтов і Валентин Хавтура.

У командних (парних) змаганнях серед чоловіків зі стрільби з класичного лука Василь Наумчук разом із івано-франківцем Русланом Цимбалюком поступились команді Туреччини в бронзовому фіналі та посіли четверте місце. Андрій Усач в індивідуальних змаганнях вибув у першому плей-оф раунді та у підсумку посів 17 місце.

Військовому, що врятував інших, просять присвоїти звання Герой України

До слова, Василь Наумчук вже здобув ліцензію на Паралімпіаду в Парижі, яка відбудеться в кінці серпня. Змагання в Римі стали для нього своєрідним генеральним тренуванням перед великим міжнародним стартом.