ПриватБанк знизив ставку за програмою “КУБ” до 1,5%

Щасливе
22.10.2019  10:24

ПриватБанк знизив ставку за програмою “КУБ” до 1,5%

ПриватБанк знизив відсотки за програмою кредитування малого та середнього бізнесу “КУБ” (“Країна успішного бізнесу”). З 21 жовтня ставка за програмою підтримки підприємництва становить 1,7% від початкової суми кредиту впродовж перших 6 місяців, а починаючи з 7-го місяця – 1,5%.

“ПриватБанк розвиває економіку країни доступним фінансуванням. Минулоріч ми вже знизили відсотки за програмою “КУБ”. І цьогоріч, з 21 жовтня, продовжили тенденцію – до 1,5%, – розповідає Юрій Войтенко, директор Північно-Західного РУ ПриватБанку. – Скористатися програмою на Волині та Рівненщині можуть як підприємці, так і юридичні особи, які потребують фінансової підтримки для розширення бізнесу”.

Сума фінансової допомоги – до мільйона гривень за програмами “КУБ” і “ТурКУБ”, до 2 мільйонів – в рамках “АгроКУБ” та до 3 мільйонів за програмою “КУБ під заставу”. Щоб отримати кредитування, достатньо залишити заявку на сайті kub.pb.ua.

Програма “Країна успішного бізнесу” допомагає розвиватися українському бізнесу впродовж трьох років. З кожним роком її популярність серед українських підприємців зростає. Кінцева мета КУБу – створення мільйона робочих місць.

Нагадаємо, у 2019 на програми фінансування підприємництва в Україні ПриватБанк планує спрямувати не менше 8 млрд гривень.

, , , , , , переглядів: 454
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *