
Напередодні Дня захисників і захисниць України, а також свята Покрови Пресвятої Богородиці високу церковну нагороду отримав лікар-хірург, завідувач Центру хірургії та трансплантології КНП «Центральна міська лікарня» Рівненської міської ради Віталій Хмилецький.
Про це інформують у КНП «Центральна міська лікарня» РМР.
Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній разом із Митрополитом Рівненським та Острозьким Іларіоном вручили лікарю грамоту за відродження духовності в Україні, відданість ідеалам добра та значний внесок у суспільне благо. Також він був удостоєний ордена святого і чудотворця Миколая.


