У благодійниці, керівниці БФ “Скарбниця надії” Мар`яни Рева виникла чудова ідея – провести День краси в онкогематології. На це благодійницю надихнуло відео з Тік Току, яке вона теж опублікувала на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

Мар’яна Рева, фото з її сторінки у ФБ
Дивовижне відео.
Наповнене красою і надією. Не знаю, чий це проект, але він прекрасний.
Побачила я його і згадала, що ми давно не робили День краси в онкогематології. Давайте зробимо свято 11 жовтня в суботу на 11.00?
Для цього потрібні фахівці:
Нам треба 3 перукарі, 3 майстри манікюру з наліпочками і різними стразами, 3 візажисти, може бути один майстер по мехенді. Фотограф, а краще два. Хто може прийти – пишіть в коментарях.
Подивитися відео і доєднатися до команди майстрів можна за посиланням на пост Мар’яни Реви у Фейсбук.

