Підсумовуючи рік, що минає, ми пригадуємо не тільки 2017 рік, а і ті прогресивні проекти, людей, які були героями наших публікацій у минулому.
Так, у проекті Чоловічі розваги хотілося б пригадати інтерв’ю з рівненським бізнесменом Олегом Каштаном та дізнатися, над чим він працює нині.
Таких, як він, часто називають “сірими кардиналами”. Це люди, які тримаються в тіні, але мають значний влив на те, що відбувається навколо. Олег Каштан був довго в тіні. Вперше про нього заговорили вголос після дострокових виборів міського голови Рівного. Кажуть, тоді, розпочинаючи свою виборчу кампанію, нинішній мер Володимир Хомко заручився підтримкою ресурсів Олега Каштана. Але навіть після перемоги Хомка на виборах Олег Каштан залишився в тіні. До владних кабінетів пішли його люди: двоюрідний брат Андрій Філін став заступником міського голови, а друг Сергій Процик очолив управління стратегічного розвитку Рівненського міськвиконкому.
З ім’ям Олега Каштана пов’язують ще кілька знакових для Рівного подій. Таких як, наприклад, поява на вулиці Макарова в обласному центрі великого торгового центру. Саме ці люди, кажучи бізнесовим жаргоном, “заводили” в Рівне такі потужні мережі, як “Метро”, “Епіцентр”, “Екватор” і “Велику кишеню” (згодом її змінив “Велмарт”). Саме структури, підконтрольні та близькі до Олега Каштана, реалізували цей бізнес-проект.
Олег Каштан відомий у Рівному бізнесмен, інвестор, девелопер, забудовник і меценат зазвичай воліє не пригортати зайвої публічної уваги до своєї персони. Принаймні від Google, котрий знає про всіх і про все, ми не отримаємо посилань на попередні інтерв’ю пана Каштана пресі, окрім одного, яке він дав ще у 2011 році газеті «ОГО». До речі, темою тієї давньої розмови був активний відпочинок, спорт і туристичні подорожі.
Чоловічі розваги: філософський підхід до чоловічих розваг від рівненського бізнесмена Олега Каштана [+ІНТЕРВ’Ю]
Чим же нині займається відомий бізнесмен?! Олег Каштан реалізовує у Рівному унікальний проект: мікрорайон Басів схил. Детальніше про це він розповів в інтерв’ю Ігорю Проценко:
Сьогодні Ви реалізуєте свій новий і знову ж багато в чому унікальний проект: мікрорайон Басів схил. Так у чому, власне, полягає його найбільша унікальність для нашого міста?
– В першу чергу це масштаб будівництва. Ще ніхто після радянських часів не пропонував рівнянам житловий масив, який виросте майже на 25 гектарах. По-друге, він має найкраще за усіма екологічними показниками місцерозташування у Рівному. По-третє, вся земля під цим проектом є приватною. Вона не виділялась містом, а була придбана у приватних осіб. І це є найважливішою інвестицією, яка дійсно гарантує в майбутньому успішну реалізацію усього мікрорайону. По-четверте, ми запропонували унікальну для Рівного квартальну забудову Басового схилу з абсолютно безпечними та закритими для автотранспорту подвір’ями. Я наголошую, що саме безпека є сьогодні найголовнішим трендом у будівництві житла в Україні. Таких кварталів і відповідно закритих і абсолютно безпечних дворів на Басовому схилі в кінцевій перспективі буде більше 20-ти.