У Рівному достроково розпочався опалювальний сезон у двох медичних закладах громади.
Про це інформує Віктор Шакирзян.
Зважаючи на різке зниження температури, керівництво КНП «Пологовий будинок» РМР та КНП «Міська дитяча лікарня» звернулося до міської ради з проханням подати тепло у приміщення.
Відсьогодні у цих закладах увімкнули опалення, тож пацієнти та медичний персонал перебувають у комфортних умовах.

