Універсальні швидкомонтовані будівлі з металевим каркасом, їх переваги

Щасливе
02.06.2023  07:58

Сучасні технології дають можливість зводити будь-які об’єкти швидко та недорого. Саме для цього були створені швидкомонтовані будівлі на металевому каркасі. Такі конструкції швидко зводяться та не потребують спеціального обслуговування. Споруди мають довгий строк служби незалежно від кліматичних умов. Фундамент будівель не передбачає посилення та підходить для будь-якого типу ґрунту. Завдяки цьому ШМБ Вітон знайшли своє застосування як на комерційних, так і на промислових об’єктах.

Основні складові елементи

Будівництво швидкомонтованих будівель передбачає використання таких складових:

  • Фундамент – слугує основою споруди та виконується з цементу.
  • Каркас – складається з металевих балок та утворює форму об’єкта.
  • Сендвіч-панелі – складаються з трьох шарів та утворюють стіни будівлі. Вони захищають будівлю від проникнення вологи та створюють необхідний рівень енергоефективності.
  • Покрівля – слугує для запобігання потрапляння всередину опадів та прямих сонячних променів.

Аби зібрати конструкцію ШМБ повністю, необхідно:

  1. Зібрати каркас об’єкта та закріпити усі його елементи за допомогою болтів.
  2. Вмонтувати сендвіч-панелі в конструкцію. Для теплової та шумоізоляції конструкція стін передбачає енергозберігаючі матеріали, такі як поліуретан (PUR) або поліізоціанурат (PIR).

Після цього виконують необхідні комунікації та внутрішнє оздоблення.

У чому переваги швидкомонтованих споруд

Каркасне будівництво суттєво дешевше, ніж стандартні споруди з піноблоків чи цегли. Це зумовлено тим, що для їх зведення не потрібна велика кількість персоналу та спеціальної техніки. Окрім цього, процес виготовлення деталей відбувається безпосередньо на заводі, який мінімізує розтрати на пошук постачальників матеріалів. Витрати на будівництво ШМБ в середньому на 50% менші, аніж на класичні споруди.

Також вагомою перевагою швидких металевих об’єктів являється термін зведення. Завдяки налагодженій схемі виробництва та легкості транспортування, побудувати будівлю площею від 1000 до 3000 м² можна за 5-6 місяців. Причому цей термін включає стадію проєктування та розроблення дизайну. Окрім цього, можна виділити наступні переваги ШМБ:

  1. Можливість зведення будівель будь-якого розміру та дизайну.
  2. Конструкція передбачає внесення корективів в ході виробництва деталей та після зведення об’єкта.
  3. Легкий монтаж супровідних комунікацій.
  4. Гарна енергоефективність та ізоляція від навколишнього шуму.
  5. Стійкість металевої конструкції до значних поривів вітру та зовнішніх навантажень.
  6. Відсутність шкідливих матеріалів у виробництві та об’єкті в цілому.
  7. Стійкість до вогню.

Деталі швидкомонтованих будівель покриваються цинковими сплавами та полімерними речовинами. Внаслідок цього конструкція об’єкта не пропускає вологу та може експлуатуватися при різких перепадах температури. А утеплювальний шар, який знаходиться всередині сендвіч-панелей, дає можливість економити кошти на обігрів приміщення.

Швидкомонтовані споруди знайшли своє застосування не тільки при спорудженні промислових об’єктів. Вони також використовуються для зведення магазинів, складів, розважальних закладів та інших будівель. ШМБ економічні, практичні, не потребують багато часу на монтаж та можуть надійно експлуатуватися довгі роки. Завдяки цьому такі споруди мають великий попит серед забудовників та підприємців.

переглядів: 187

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *