Захисники рівненської громади можуть отримати кошти на оздоровлення

Щасливе
18.03.2025  11:30

Рішенням Рівненської міської ради від 13.02.2025 № 6077 передбачено оздоровлення Захисників та Захисниць України, які брали безпосередню участь в АТО/ООС/захисті України та визнані особами з інвалідністю внаслідок війни I, II, III групи та/або отримали поранення, яке призвело до ампутації верхньої чи нижньої кінцівки (кінцівок), а також виплати грошової допомоги на оздоровлення.

Граничний розмір вартості послуг з оздоровлення затверджено в розмірі 6 прожиткових мінімумів, встановлених для непрацездатних осіб станом на 01 січня відповідного року, що становить 14166,00 грн.

Для взяття на облік для забезпечення послугами з оздоровлення/виплати грошової допомоги на оздоровлення Захисники України подають до Департаменту відповідну заяву зі згодою на обробку персональних даних з пред’явленням оригіналів документів для звірки:

➖ паспорт громадянина України або ID – картки (тимчасове посвідчення громадянина України, посвідка на постійне чи тимчасове проживання);

➖ реєстраційний номер облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку в паспорті);

➖ документ, що підтверджує реєстрацію місця проживання на території Рівненської міської територіальної громади;

➖ довідка про перебування на обліку в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб (в разі належності до таких осіб);

➖ посвідчення, яке підтверджує статус особи з інвалідністю внаслідок війни І, ІІ, ІІІ групи внаслідок безпосередньої участі в АТО/ООС/захисті України;

➖ довідка медико-соціальної експертної комісії про групу інвалідності (для осіб з інвалідністю) чи витяг з рішення експертної команди з оцінювання повсякденного функціонування особи;

➖ довідка про отримане поранення, яке призвело до ампутації верхньої чи нижньої кінцівки (кінцівок) (за відсутності встановленої групи інвалідності внаслідок війни);

➖ реквізити розрахункового рахунку Захисника України, відкритого в установі банку.

Послуга з оздоровлення/виплата грошової допомоги на оздоровлення Захисникам України надається в порядку черговості подання заяв і документів один раз на рік.

Наразі до управління у справах ветеранів Департаменту соціальної політики звернулося 193 Захисників та Захисниць України, які бажають отримати послуги з оздоровлення.

За детальнішою інформацією звертатися за адресою: м.Рівне, вул. Соборна, 12, каб. 12 або за номером телефону: 0671123218.

 

, , , переглядів: 56


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *