У Рівному відновили безплатні гарячі обіди для людей у складних життєвих обставинах
Рівненський обласний центр з надання соціальних послуг знову розпочав видачу гарячих обідів для людей, які опинилися у скруті. Про це інформують у Рівненській ОДА. Ініціативу реалізують за кошти міського та обласного бюджетів, а також за підтримки благодійників. Щодня з понеділка по п’ятницю о 13:00 біля кінотеатру «Україна» у Рівному всі охочі можуть отримати порцію гарячої […]



