Рівненський стрілець Ілля Лащ виборов «золото» на чемпіонаті України
Учень Рівненської ОШВСМ Ілля Лащ став чемпіоном України з кульової стрільби, здобувши перше місце на дистанції 10 метрів з пістолета. Спортсмен завершив кваліфікацію четвертим, однак у фіналі впевнено випередив усіх суперників, про це інформує голова Рівненської обласної ради Андрій Карауш. Успіх молодого стрільця став результатом наполегливої праці та підготовки під керівництвом тренера Сергія Бондара. Спортсмена […]




