Акцію «Рожевий жовтень» у Рівненському обласному протипухлинному центрі продовжено
У зв’язку з великим інтересом з боку жінок та ефективними результатами першого тижня, акцію «Рожевий жовтень» у Рівненському обласному протипухлинному центрі продовжено ще на один тиждень — з 27 до 31 жовтня. Про це інформують у соцмережах медичного закладу. За перші дні профілактичних оглядів понад 130 жінок уже скористалися можливістю пройти безкоштовне обстеження у лікаря-мамолога […]



