“Я була приголомшена…”, – рівнянка про хлопчика, якого поклали у Вікно життя
Кілька днів тому, 25 листопада , близько 13:00 у «Вікно життя» Рівненського міського пологового будинку поклали новонародженого хлопчика. Про це повідомила депутатка Рівнеради Галина Кульчинська. Дитині орієнтовно п’ять днів. Немовля здорове, його вага становить 3150 грамів. Медики зазначають, що пуповина була правильно оброблена, а на ручці є слід від щеплення БЦЖ, що свідчить про народження […]




