Після майже двох років полону: на Рівненщині зустріли звільненого військового
На Рівненщині зустріли військового Вадима Демчинського, який повернувся з російського полону після майже двох років неволі.
На Рівненщині зустріли військового Вадима Демчинського, який повернувся з російського полону після майже двох років неволі.
У вівторок, 6 грудня, із полону повернулися ще 60 українських захисників. Як повідомив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль, один із них – уродженець Дубровиччини, старший сержант Володимир Ососкало. Наш прикордонник потрапив до полону у квітні в Маріуполі. І сьогодні він разом з іншими воїнами збройних сил, нацгвардії, Держприкордонслужби повернулися додому, – зазначив Віталій Коваль.
Учора відбувся черговий обмін полоненими. Ще 50 українських воїнів вдалося звільнити з російського полону. Як повідомила Регіональний координатор з питань зниклих безвісти у Рівненській області Олена Хотенко, серед звільнених Максим Кручок із Гощанщини. Морський піхотинець потрапив у російський полон 9 місяців тому, захищаючи острів Зміїний. Також серед звільнених двоє офіцерів і 48 рядових та сержантів. Це 20 […]