Рівненський діагностичний центр працюватиме у дві зміни: що зміниться для пацієнтів
У Рівненському обласному клінічному лікувально-діагностичному центрі імені Віктора Поліщука з 1 жовтня новий керівник – Сергій Гордієвич. Про це інформує Андрій Карауш. Новопризначений директор уже окреслив перші кроки для покращення роботи закладу: Реєстратура продовжує працювати у вечірні години — з 16:00 до 19:00. З 1 листопада планується перехід на двозмінний графік роботи лікарів, щоб пацієнти […]



