Чоловічі кеді: що треба знати перед покупкою

Щасливе
25.06.2023  08:08

Чоловіки віддають перевагу зручному та практичному взуттю, яке ще на стадії примірки не залишало б жодних сумнівів у своїй «профпридатності». Не дивно, що одним із фаворитів на літній та демісезонний період стали чоловічі кеди.

Ідеально вписуючись у повсякденний та спортивний стиль, вони поєднуються з джинсами, шортами, футболками, сорочками, бомберами. Також взуття надає розслабленості класичним образам, тому часто комбінується з костюмами, кардиганами, светрами, тренчами.

З чого виготовлені

У продажу представлено безліч варіантів кед, що різняться не лише за дизайном, але й за матеріалом виготовлення. Умовно всі моделі можна поділити на кілька категорій:

  1. Натуральна шкіра. Презентабельні на вигляд, надійні і довговічні в носінні. Верх часто покривається вологозахисним просоченням, що захищає від дощу та бруду. Ціновий діапазон — вищий за середній.
  2. Штучна шкіра. Гарна альтернатива шкіряним моделям. Такі кеди візуально практично не поступаються своїм дорожчим аналогам. Можуть бути високі, низькі або зроблені напівкедами — всі варіації потрапляють до списку молодіжних трендів.
  3. Замша. За практичністю поступаються попереднім матеріалам, зате зовні виглядають дуже яскраво та ошатно. Вимагають особливого догляду спеціальними засобами. Якщо кеди стали мокрими, не сушіть їх біля джерела тепла, оскільки це може пошкодити матеріал. Замість цього, наповніть взуття газетними аркушами або спеціальними виробами для висушування і дайте їм повільно висохнути за кімнатної температури.
  4. Текстиль. Найдешевший та універсальний варіант для літа. Джинсова та бавовняна тканина пропускає повітря, знижуючи пітливість ніг. Можуть бути в різних колірних рішеннях, включно з авторськими принтами.

Під час вибору звертайте увагу як на матеріал, так і на інші деталі. Всі шви повинні бути рівні, без задирок, вузликів та інших дефектів, а устілка — бажано знімна, щоб за необхідності її можна замінити на нову або випрати. Ще один аспект — вага виробу. У надто важких кедах нога швидше втомлюватиметься, особливо якщо доведеться багато ходити протягом дня.

Правила догляду

Чим дбайливіше ставитися до взуття, тим довше воно прослужить і тим більш доглянутим виглядатиме, навіть якщо куплено за невеликі кошти. Загальні рекомендації:

  • шкіряні та замшеві кеди слід зберігати з пластиковими колодками всередині — це допоможе уникнути заломів і тріщин в області носіння, краще укладати їх у картонні коробки чи спеціальні мішки для взуття;
  • не забувайте обробляти кеди вологозахисними спреями, включно з місцями стиків підошви з верхом;
  • не використовуйте агресивні засоби для прання, щоб текстиль не втратив колір.
переглядів: 173


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *