Особливості управління нерухомістю через корпоративні фонди (КІФ)

Щасливе
16.03.2022  08:00

Останнім часом набувають популярності різноманітні інвестиційні корпоративні фонди  (КІФ) в галузі керування нерухомим майном. 

Мета даної статті  –  дослідження тонкощів функціонування корпоративних інвестиційних фондів для збільшення прибутковості через оптимізації бізнесових процесів. Для приклада війзьмемо https://ip-am.com.ua/service/upravlinnia-nerukhomistiu-cherez-kif/  –  Investment Partners  –  одна з провідних фінансових компаній з управління активами в Україні.

Як відбувається управління нерухомістю через кіф

Зазвичай основні органи корпоративного інвестиційного фонду  –   збори учасників та діяльність наглядової ради. При чому слід знати, що КІФ не займається діяльністю самостійно. Це функція компанїї з управління активами (КУА). Тільки вона має право вести звітність, бухгалтерський облік та представляти інтереси фонду.

Активи фонду керуються компанією з управління активами, а власники фонду мають повний юридичний контроль. Також вони визначають напрями інвестиційної діяльності та вирішують питання з розподілу доходів.

Ми взяли за приклад компанію Investment Partners («Інвестиційні партнери»). Якщо вивчити ретельно діяльність компанії, то стає зрозумілим, чому обирають для керівництва активами фондів. Тільки юридичні особи з бездоганною репутацією можуть впевнено керувати нерухомістю, які виконують усі процедури з дотримання різноманітних юридичних тонкощів.

Компанії «Інвестиційні партнери» довірили свою комерційну нерухомість такі відомі фірми як «Сільпо», «Фора», Intertop, Vartis, Moneyveo, Smartiway, «ВостокБанк» та ще більше 17 постійних партнерів. Це дійсно вражає та надає вненності, що фінансові експерти завжди допоможуть розібратись у складних процесах.

Чому слід передати керування нерухомістю  інвестиційному фонду

Основне завдання КІФ  –  зменшення витрат і податкового навантаження. Тому за допомогою фондів значно простіше купувати та займатися орендою нерухомого майна. Найголовніше що потрібно знати  –  кошти для спільних інвестицій не повинні оподатковуватися. 

У податковому кодексі України передбачено, що доходи від діяльності корпоративного інвестиційного фонду не оподатковуються податком на прибуток. Оподатковується тільки виплата дивідендів.

Звільняються від оподаткування:

  • статутний фонд;
  • активи учасників;
  • прибутки в результаті діяльності.

Зниження податків допомагає заощаджувати кошти і перенаправляти їх на інші потреби. Це доводить, що корпоративний інвестиційний фонд став надійним способом управління нерухомістю через фонди з мінімальними втратами на оподаткування.

переглядів: 394


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *