ТОП-5 книг для саморозвитку, які має прочитати кожен

Щасливе
28.01.2023  16:25

Запрошуємо вас познайомитися з цікавими книгами, які заряджають не лише інтелектуально, а ще й емоційно.

Гел Елрод «Чудовий ранок. Як не проспати життя»

chudovyj-ranok-yak-ne-prospaty-zhyttya.jpegВи колись прокидались з ранку за першим покликом будильника або взагалі без нього, а потім натхненно проводили увесь наступний день? Ні? На Новий рік точно таке бувало, коли під ялинкою очікував сюрприз. Гел Елрод упевнений, що саме ранок визначає не лише те, як пройде день, а й як відбудеться усе подальше життя. Він упевнений, що кожний день можна проживати як Новий рік, необхідно лише дещо зрозуміти для себе. Надзвичайно натхненна книжка від автора, що власним прикладом доводить – ранок може бути чудовим за будь-яких умов, навіть, якщо ситуація видається зовсім поганою.

Емі Морін «13 звичок, яких позбулися сильні духом люди»

13 звичок.jpgОбставини можуть спричиняти поганий настрій, а потім і депресію. І тоді складно повірити в те, що колись було радісно і що це взагалі можливо. Але можливо! І навіть досить легко – просто треба діяти. Як саме – знає психолог за освітою Емі Морін, яка за один рік втратила матір, а потім і кохану людину. Сильний дух, на думку Емі Морін, є основою для справжнього життя, а не песимістичного існування. Потрапивши у тенета депресії, авторка не здалася, виборсалася до світла і не могла не поділитися 13 звичками, яких вона позбулася задля спасіння.

Ігор Ман «Номер 1. Як стати найкращим у тому, що робиш»

номер 1.jpeg

Можна самостійно доходити до речей, які працюють саме у вашому випадку. І це правильний шлях.

Але дуже важливо, коли трапляються люди, що успішно долають свій шлях і не проти поділитися досвідом.

Практичні поради від маркетера, спікера, видавця, автора десятка книжок – Ігора Манна – дозволять зрозуміти те, як чітко і крок за кроком можна стати «Номером 1» – відповідальною, щасливою та успішною людиною.

Ірина Рева «Місія третього покоління»

місія.jpgНашу поведінку визначає не лише те, що сталося чи станеться в нашому житті — дитинство, шлюб, підвищення чи невдача на роботі. Ми дуже часто про це забуваємо, але наші життя також детермінують історичні події. Не варто заходити в глибину століть, але озирнутися на 100 років назад цілком вдасться. Що ми побачимо? Дві світові війни, Голодомор, репресії. Так чи так, ці фактори спричинили поведінку кожного з нас.

Тож науковиця Ірина Рева у своїй праці провела дослідження, у ході якого з’ясувала — у нас є теперішне і майбутнє, варто всього лише переосмислити свою роль в історії.

Деніел Гоулман «Емоційний інтелект»

емоційний інтелект.jpgЩо ми взагалі знаємо про емоції? Як вони впливають на наше спілкування? Емоції варто стримувати чи, навпаки, виражати? І, найголовніше, як можливо змінити модель емоційної поведінки, якщо вона не влаштовує?

Деніел Гоулман у дослідженні, що стало безперечним психологічним бестселером останніх десятиліть доводить, що поняття «емоційний» і «інтелект» — сумісні. Автор переконливо пояснює — поруч з концептом, що став класичним (так-так, IQ), важливе місце займає емоційний інтелект.

Дізнаваймось більше про власні емоції у книжці «Емоційний інтелект»

, , переглядів: 621


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *