Абсолютно нормальним і практичним етапом у процесі зборів до подорожі є підготовка смартфона. Такий розумний підхід дозволяє економити при підключенні тарифів, позбавляє турбот, що повʼязані з постійним пошуком WI-FI, підвищує безпеку в користуванні телефоном, заощаджує час на пошуки нових SIM-карт та номерів.
З чого почати підготовку?
У будь-якій країні, попри цілі поїздки, вам точно знадобляться послуги місцевого мобільного оператора або ж підключення до роумінгу зі свого абонентського номера. Це необхідно як для зв’язку із рідними, так і для можливості бути цілодобово з мобільним інтернетом у нових локаціях.
Кращим розвʼязанням цього питання є підключення eSIM. Якщо ваш смартфон підтримує цю інноваційну технологію, то подорож за замовчуванням стає більш комфортною і зручною. Перевірити інформацію про те, чи має ваш гаджет eSIM можна на сайті Київстар у спеціальному полі.
У чому суть eSIM?
eSIM — є електронною SIM, що вбудована в конструкцію телефона. Роботу цього мікрочипу можна налаштувати під різні номери й тарифи, а в подорожі це дуже актуально. Не потрібно з собою везти купу гаджетів і фізичних SIM-карт для них. Достатньо купити віртуальну сім карту на сайті Київстар і використовувати її вдома як традиційну SIM, а за кордоном — для роумінгу.
Як активувати віртуальну сімку?
В загальній підготовці до мандрівки це не займе багато часу. Для підключення eSIM треба:
- Обрати тариф, що найбільше для вас підходить по всім умовам, параметрам, послугам і платі за тариф.
- Оформити замовлення онлайн.
- Дочекатися на електронній пошті листа з QR-кодом, завдяки якому можна почати процес підключення. Проста інструкція до нього допоможе швидко зорієнтуватися та завершити всі етапи налаштування.
Так само успішно можна підключити номер місцевого мобільного оператора звʼязку до eSIM, оскільки в смартфонах нового покоління доступно активувати від 1 до 5 номерів.
Додаткові поради
Додатково варто подбати про наступні моменти:
- Зовнішній захист мобільного пристрою. Це може бути й плівка для екрана, і захисне скло, і чохол, і водонепроникна сумочка. В дорозі трапляється різне.
- Повний заряд внутрішнього акумулятора і необхідність в зовнішньому. Смартфон багато заряду витрачає на роботу навігатора, який в подорожі може просто не вимикатися. Тому додатковий елемент живлення є вкрай необхідним.
- Не забути зарядний пристрій та можливі перехідники під нього. Заздалегідь краще шукати інформацію, які типи розеток і штекерів використовуються в країні, куди мандруєте.
- За раніше завантажити всі необхідні додатки та програми, що можуть знадобитися за кордоном, щоб не переплачувати за екстрене підключення до WI-FI, а також не витрачати цінні мегабайти мобільного інтернету.
З підготовленим смартфоном до подорожі можна легко отримати нові емоції від мандрівки, не хвилюючись за ваш гаджет!
На правах реклами