Зручність — наше все. Збираємося на тренування, влаштовуємо дружню вилазку за місто або всі вихідні залишаємося на дивані — одягнутися хочеться комфортно. Наприклад, у спортивні костюми. На щастя, сучасні моделі зручні й водночас мають стильний вигляд. Шукаємо ідеальний варіант.
На що звернути увагу
Вдало підібраний спортивний костюм чоловічий — це одяг, який дозволяє зосередитися на тренуванні, відпочинку та інших заняттях. Щоб серед величезної кількості пропозицій знайти такий, потрібно враховувати:
- Тип активності. Для інтенсивних тренувань (біг, фітнес) підійдуть моделі з сучасних матеріалів, як-от поліестер, нейлон, еластан — ці тканини ефективно відводять піт і швидко сохнуть. Для залу та тренінгу вибирайте моделі з еластичних тканин. Шви мають бути посиленими. Якщо плануєте виконувати силові вправи, зверніть увагу на одяг із компресійним ефектом. Для тенісу важлива легкість і свобода рухів, тому вибирайте костюми з шортами з тонких, дихаючих матеріалів. Для футболу чи баскетболу тканини потрібні міцні. А на кожен день — який забажаєте. Вибирайте з бавовняних, вони максимально приємні до тіла.
- Розмір та посадку. Якщо купуєте офлайн, не відмовляйтеся від примірки. Якщо онлайн — потрібно правильно визначити свій розмір. Для цього зніміть мірки (зріст, обхват грудей, талії та стегон, також потрібно знати бажану довжину штанин і рукавів). Порівняйте отримані значення із таблицею розмірів, яку надав бренд. Якщо сумніваєтеся між двома, беріть більший. Уважно читайте опис. Зазвичай виробники вказують, який крій: вільний, притислий, напівпритислий.
- Стиль і дизайн. Тут усе просто: вибирайте чоловічий спортивний костюм, який вам подобається і гармонує з рештою вашого одягу. Перед купівлею оцініть деталі: наявність чи відсутність каптура, кількість, розташування кишень і наявність застібок на них, світловідбивачі, вентиляційні вставки — усе це може стати неабиякою перевагою.
Також зважайте на сезонність, склад тканини, наявність принтів. Якщо плануєте тренуватися на відкритому повітрі чи ходити в походи, шукайте моделі з водовідштовхувальними властивостями.
Подумайте, який чоловічий спортивний костюм для вас зручніший: двійка чи трійка? Перший складається зі штанів і кофти (на блискавці або гуді) чи шортів і футболки, другий — має додатковий елемент. Наприклад, штани і кофта + футболка або штани і кофта + шорти. Тобто, він більш практичний.
Як доглядати за спортивним костюмом
Ідеальний спортивний костюм — це той, в якому ви почуваєтеся комфортно та впевнено. Не забувайте правильно доглядати за улюбленим одягом. Якщо інше не вказано на етикетці, дотримуйтеся загальних рекомендацій:
- періть у пральній машині на делікатному режимі за температури не вище ніж 30–40 градусів;
- використовуйте рідкі мийні засоби без відбілювачів, щоб зберегти колір і якість тканини;
- сушіть спортивний одяг на повітрі, уникаючи прямих сонячних променів. Обережно з сушильною машиною — висока температура може пошкодити еластичні волокна.
Зберігайте костюм у сухому, провітрюваному місці, щоб запобігти появі неприємного запаху.
На правах реклами