Питання онлайн заробітку не втрачає своєї актуальності вже кілька років поспіль. Першу хвилю інтернет-шукачів спровокувала світова пандемія Covid-19. Знову повернутись до ідеї інтернет-доходу українців змусила війна. Чим саме можна займатись онлайн та отримувати дохід, розглянемо далі.
Найкращі способи заробити в інтернеті
Способів онлайн заробітку сьогодні відомо чимало. Одні люди створюють власні унікальні продукти та реалізовують їх в мережі, інші просто перепродають готові товари та послуги. Хтось грає в азартні ігри та отримує бонуси казино на депозит, а хтось у пошуках легких коштів купує лотерейні квитки. У будь-якому випадку не слід забувати, що ризик є скрізь. Зазвичай його рівень залежить від прибутковості тієї чи іншої справи, адже чим більший ризик, тим більший прибуток можна отримати. Мінімізувати ризики допоможе список найбезпечніших віртуальних занять, які приносять реальні кошти:
- Приватні онлайн-уроки. В залежності від рівня підготовки та отриманих знань, якими володіє людина, вона може навчати інших дистанційно. До речі, приватні уроки (репетиторство) коштують недешево, а вкладати власні кошти у такий бізнес зовсім не потрібно. Розміщувати власні уроки з тієї чи іншої дисципліни та отримувати за це дохід можна на спеціалізованих ресурсах: SkillsShare, Udemy тощо.
- Онлайн-переклади. Ще одним видом онлайн доходу, який не потребує вкладень, є переклад текстів з іноземної мови. Чим більше мов знає людина, тим більше в неї шансів знайти роботу. Одним із найкращих сервісів, який пропонує роботу кваліфікованим перекладачам, є translatorbase.com.
- Транскрибування текстів (розшифровка аудіо або відео). Щоб почати заробляти у цій сфері, не обов’язково мати якісь спеціальні навички чи знання. Достатньо просто бути терплячим, адже сидіти годинами на одному місці, слухаючи аудіо чи переглядаючи відео, та подавати їх у текстовому форматі під силу не всім. Однією з найпопулярніших інтернет-платформ, на якій розміщують подібні завдання, є Amazon Mechanical Turks.
- Дикторство, тобто озвучування певних персонажів. Іншими словами, людина просто продає свій голос за гроші. Робити це можна на таких ресурсах, як VoiceBunny, Voice123, тощо.
- Творчість. Заробляти в мережі на власній творчості дуже популярно. Для цього підійдуть будь-які творчі вміння: виготовлення ексклюзивних хенд-мейд виробів, в’язання одягу, вишивання рушників, пошиття одягу, розпис ваз чи посуду тощо. Розміщувати власні товари можна на сайтах ArtFire чи Etsy. Крім цього, продавати предмети своєї творчості можна в соціальних мережах (Facebook, Instagram).
Заробляти в Інтернеті можна також відповідаючи на запитання різноманітних вікторин, заповнюючи анкети тощо.
Як обрати варіант, який підійде саме вам?
Обираючи вид онлайн заробітку, необхідно в першу чергу враховувати власні можливості та вподобання. Наприклад, людина, яка обожнює вишивати бісером, ніколи не зможе багато заробити на транскрибуванні текстів. Справа, якою ви плануєте займатись, повинна вам подобатись. Лише у цьому випадку вона зможе стати прибутковою та приносити вам не лише задоволення, але й реальний дохід.
На правах реклами