Компанія Ford збирається звільнити 20 тисяч працівників

22.05.2017

Компанія Ford збирається звільнити 20 тисяч працівників

За неофіційною інформацією, найближчим часом вище керівництво корпорації Ford має намір звільнити генерального директора компанії Марка Філдса. Крім того, є інформація і про звільнення 20 тисяч співробітників.

Як повідомляють міжнародні засоби масової інформації, найближчим часом вище керівництво автовиробника Ford збирається звільнити з посади генерального директора компанії Марка Філдса. За даними джерел, він втратив довіру серед членів ради директорів і Білла Форда, зокрема.

Як повідомляє видання «Forbes», Філдс вступив на посаду генерального директора компанії в 2014 році. З тих пір аналітики констатували падіння акцій компанії на 40%. Також є неофіційна інформація про можливого претендента на місце Філдса. Йдеться про керівника дочірньої фірми Ford Smart Mobility LLC Джеймса Хакета.

З травня держава заборонила звільняти працівників передпенсійного віку

Варто відзначити, що в компанії, за даними ЗМІ, вирішили заощадити витрати на 3 мільярди доларів на рік. Це збираються зробити за допомогою добровільного звільнення близько 20 тисяч співробітників автовиробника. Мається на увазі, що багатьом працівникам запропонують вигідні умови для виходу на пенсію. Скорочення штату співробітників, в основному, торкнеться Північної Америки і Азії.

Повідомляється, що причиною такого рішення про масове скорочення штату працівників, є істотне зменшення попиту на нові автомобілі в США. Крім того, як відомо, Ford витрачає значні суми на розробки нових технологій.

, , , , переглядів: 228


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *