З травня держава заборонила звільняти працівників передпенсійного віку

21.05.2017

З травня держава заборонила звільняти працівників передпенсійного віку

18 травня вступив в силу Закон “Про внесення зміни до статті 42 Кодексу законів про працю України щодо захисту трудових прав працівників передпенсійного віку”, прийнятий Верховною Радою України від 6 квітня 2017 року.

Нагадаємо, законодавчим актом доповнено статтю 42 Кодексу законів про працю України новою нормою, згідно з якою працівникам, яким залишилося менше трьох років до настання пенсійного віку, при досягненні якого особа має право на отримання пенсії, право на переважне залишення на роботі при вивільненні працівників у зв’язку зі змінами в організації виробництва і праці.

У Мінагрополітики шукають способи відмовитися від другосортного молока

Частиною першою статті 14 Закону «Про зайнятість населення» вже визначено ряд категорій осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. До них також відносяться і особи, яким до настання права на пенсію за віком відповідно до статті 26 Закону “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” залишилося 10 і менше років.

В Острозі відбувся міжнародний проект «Острог Forum 2017»

Згідно з частиною четвертою статті 22 Закону «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» для осіб передпенсійного віку (за два роки до настання права на пенсію) тривалість виплати допомоги по безробіттю збільшено майже вдвічі, але така допомога не може перевищувати 720 календарних днів.

пенсіонери

, , переглядів: 380


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *