У Дубенському районі завершився дводенний етап проєкту «Медицина без кордонів». За цей час безкоштовні консультації лікарів та медичні обстеження отримали 1479 жителів.

Про це повідомив начальник Рівненської обласної військової адміністрації Олександр Коваль.
Мультидисциплінарні команди медиків із Рівненської, Волинської, Львівської та Тернопільської областей працювали у селах Козин, Пляшева, Підзамче та Крупець. Пройти обстеження могли не лише місцеві жителі, а й мешканці сусідніх населених пунктів.
Під час виїзних прийомів пацієнти мали змогу безкоштовно проконсультуватися з вузькопрофільними спеціалістами та пройти необхідні медичні огляди.
Як зазначив Олександр Коваль, Рівненщина стала другою областю України після Чернігівщини, де в межах проєкту «Медицина без кордонів» організували настільки масштабні виїзні медичні обстеження.

