Україна перейде на зберігання даних за технологією блокчейн

13.04.2017

Україна перейде на зберігання даних за технологією блокчейн

Вчора, 13 квітня 2017 р Уряд України і блокчейн-компанія Bitfury підписали меморандум про співпрацю. Сторони попередньо домовилися про переведення держреєстрів України на систему блокчейн.

Директор компанії, Валерій Вавилов, відомий в Україні як співзасновник файлообмінника EX.ua, зазначив, що це найбільша угода з урядом щодо технології блокчейн. Вона включає в себе передачу всіх електронних урядових даних України на платформу блокчейн.

Президент підписав закон про захист сільгосп товаровиробників

“Безпечна державна система, побудована на блокчейн, може забезпечити мільярди доларів активів і мати значний соціальний та економічний вплив у всьому світі”, – заявив Вавилов.

Це другий блок-проект Bitfury для урядових структур. У квітні 2016 р компанія підписала угоду з Грузією про проведення експерименту – запуску першого блокчейн-реєстру по реєстрації прав на землю.

Також блокчейн з метою державного управління почали використовувати Швеція та Естонія, однак український проект набагато перевершує їх за масштабами.

На сьогодні BitFury є однією з найбільших інфраструктурних та процесингових компаній на цьому специфічному ринку. У компанії є офіси в Сан-Франциско, Вашингтоні, Амстердамі, Лондоні, Гонконзі, а сервери розміщені в Грузії і Ісландії.

 

Блокчейн – це розподілене зберігання баз даних, в яких відсутній єдиний головний сервер. Фактично це архітектурний підхід до зберігання, обробки і синхронізації даних. Інформація захищається за допомогою цифрових підписів і зберігається нерозривно з усією історією змін.

Джерело: “Економічна правда

Електронний кабінет

 

, переглядів: 254


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *