Бляшин Микола Степанович

Інформація

Депутат Рівненської міської ради.

Дата та місце народження: 24 травня 1981 року в місті Рівне.
Сімейний стан:
одружений
Освіта: вища. У 1998 році з «золотою медаллю» закінчив ЗОШ № 6 м. Рівне.
В 2004 році на правничому факультеті Національного Університету «Острозька Академія» здобув повну вищу юридичну освіту за спеціальністю «Правознавство» і отримав кваліфікацію магістр з права (диплом з відзнакою).
Указом Президента України в 2002 році одним з перших в Україні удостоєний гранту Президента України для обдарованої молоді на реалізацію проекту створення юридичної клініки «PRO BONO» («Заради добра»). Лише за перший рік діяльності клініки було позитивно вирішено 87 справ переважно соціально незахищених громадян.

Трудова діяльність:

Навчаючись на останніх курсах правничого факультету, в липні 2002 року розпочав трудову діяльність в ТОВ «Виробничому підприємстві «АКВАТОН» на посаді юрисконсульта. Результатом моєї 5 річної роботи стало запровадження системи правової безпеки в роботі одного з найбільших виробничих підприємств міста Рівне.
В квітні 2007 року прийняв присягу та отримав свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю. З того часу і до цього дня займаюсь адвокатською діяльністю в місті Рівне. Зареєстрований як фізична особа-підприємець (діяльність у сфері права).
Засновник та керівник АДВОКАТСЬКОГО БЮРО «МИКОЛИ БЛЯШИНА», яке з дотриманням принципів адвокатської етики та професіоналізму щодня забезпечує юридичний захист вітчизняним та іноземним компаніям, а також громадянам.
Обраний Головою ревізійної комісії Ради адвокатів Рівненської області.
З 2004 року приймаю участь в роботі виборчих комісій різних рівнів.
Автор публікацій в ЗМІ та учасник телевізійних програм на правозахисну тематику.
Захищає інтереси громади міста Рівне в боротьбі з незаконним будівництвом АЗС у по вул. Басівкутській та Соборній у м. Рівне, приймав активну участь в громадських слуханнях щодо добудови енергоблоків Хмельницької АЕС.

Микола Бляшин нагороджений Почесною грамотою та нагрудним знаком Рівненської обласної ради.

Відгуки

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *