Маринич В’ячеслав Карпович

Інформація

Суддя  Касаційного кримінального суду 

Освіта: вища юридична освіта. У 1987 році закінчив Рязанську Вищу школу МВС СРСР. У 2007 році здобув кваліфікацію магістра права в Київському національному університеті внутрішніх справ.

Трудову діяльність розпочав у 1980 році. У 1980-1982 роках проходив строкову службу в лавах Збройних сил СРСР .

З вересня 1987 по липень 2000 року — оперуповноважений, старший оперуповноважений відділення боротьби з розкраданням соціалістичної власності; начальник відділення захисту економіки від злочинних посягань; заступник начальника міліції громадської безпеки; перший заступник начальника – начальник кримінальної міліції Зарічненського районного відділу УМВС України в Рівненській області.

З січня 2002 по травень 2004 року — головний спеціаліст з юридичних питань фінансово-адміністративного відділу регіонального управління Департаменту з питань адміністрування акцизного збору і контролю за виробництвом і обігом підакцизних ДПА в Рівненській області.

З червня 2004 по жовтень 2013 року — суддя Костопільського районного суду Рівненської області. Відповідно до Постанови Верховної Ради України від 5 вересня 2013 року обраний на посаду судді безстроково.

З жовтня 2013 року — суддя Апеляційного суду Рівненської області.

Посилання у пресі

Судді нового Верховного Суду склали присягу: серед них двоє рівнян

Відгуки

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *