Мазаний Віктор Степанович

Щасливе
Categories: ,
Український письменник та журналіст. Член Національної спілки письменників України, член Національної спілки журналістів України. Заслужений журналіст України.
Дата та місце народження: 28 лютого 1955, Городець, Володимирецький район, Рівненська область.

Освіта: вища. У 1977 році закінчив із відзнакою факультет журналістики Львівського державного університету імені Івана Франка, а у 1995 — Міжнародний центр журналістики ІССJ (США).

Трудова діяльність:
Працював власним кореспондентом газети «Молодь України» у Волинській. Тернопільській та Рівненській областях, власним кореспондентом інформаційного агентства ТАРС у Рівненській області, в газеті «The Gazette» (м. Сіде Репідс, США).

Із 1985 року — власний кореспондент Українського Національного інформаційного агентства УКРІНФОРМ у Рівненській області.

Доцент кафедри теорії і практики журналістської творчості Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука.

Редактор енциклопедії «Уславлені постаті України» у Рівненській області.

Літературно-мистецькі проекти:

Автор проектів літературно-мистецьких свят «Городецький автограф» і «Городець у вишиванці», які щорічно проходять у селі Городець Володимирецького району на Рівненщині.

Співорганізатор першої Асамблеї лауреатів Національної премії України імені Тараса Шевченка, яка відбулася у Рівному в травні 2007 року.

Засновник Поліського літературного музею, Алеї письменників України, що у селі Городець на Рівненщині. Почесний громадянин села Городець.

Лауреат обласної літературної премії імені Світочів (2004). Переможець рейтингу м. Рівного «Гордість міста» у номінації «Найкращий письменник» 2005 року.

Автор книг:
«… І мить у вічність проростає» (1998),
«Спалах ядра» (2000),
«З Капітолійського пагорба» (2001), введена до експозиції Всесвітнього музею імміграції у Міннесотському університеті (США).
«Осіння жінка» (2002),
«Погляд сльози» (2003),
«Корінь вогню» (2005),
«Енергетичний велет Хмельниччини» (2007),
«Танок бджоли» (2008),
«Рівненщина працьовита» (2009),
«Поклик долі» (2010),
«Працею осяяна земля» (2011),
«Тінь павука» (2006), була номінована у фіналі на здобуття Національної премії України імені Тараса Шевченка у 2008 році.
«Дубно – зоря століть» (2014).

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *