Петрушко Микола Михайлович

Інформація

Голова Дубровицької РДА, директор КП “Теплосервіс”.

Народився 8 квітня 1973 року в селі Селець Дубровицького району Рівненської області, громадянин України. У 1990 році закінчив Селецьку середню школу Дубровицького району.

Освіта вища, з 1991 по 1996 рік навчався в Українській державній академії водного господарства (м.Рівне) за спеціальністю «Гідромеліорація» та здобув кваліфікацію «інженер-меліоратор».

Свою трудову діяльність розпочав у 1996 році автомеханіком, а згодом гідротехніком в колективному сільськогосподарському підприємстві «Жаденський» села Жадень Дубровицького району Рівненської області, де пропрацював до 1998 року.

З 1999 по 2000 рік – завідуючий машинним двором колективного сільськогосподарського підприємства «Горинь» села Селець Дубровицького району Рівненської області.

Починаючи з 2000 по 2005 рік працював інженером виробничо-технічного відділу, головним інженером, а згодом призначений  директором ДП «Дубровицякомуненергія» (м.Дубровиця Рівненської області).

З 2005 року по березень 2017 року – директор комунального підприємства «Теплосервіс» (м.Дубровиця Рівненської області).

Підвищуючи свій фаховий рівень у 2005 та у 2006 роках закінчив Національний університет водного господарства та природокористування (м.Рівне) здобувши кваліфікацію бакалавра з будівництва, а також спеціаліста з теплогазопостачання і вентиляції.

З 15 березня 2017 року розпорядженням Президента України призначений головою Дубровицької районної державної адміністрації Рівненської області.

Одружений, має доньку та сина.

Відгуки

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *