Присяжнюк Валерій Павлович

Інформація

Начальник поліції Рівного.

Народився 5 червня 1960 року в смт. Дзержинську Житомирської області.

Закінчивши 1981 року навчання у Луцькому педагогічному університеті, проходив службу в армії, яка змінила його життєві орієнтири.

Почавши з посади дільничного інспектора інспекції у справах неповнолітніх Житомирського районного відділу внутрішніх справ, згодом працював на посадах оперуповноваженого та старшого опер-уповноваженого відділення по боротьбі з розкра-данням соціалістичної власності цього ж райвідділу.

З 1986 року Валерій Присяжнюк обійняв посаду старшого оперуповноваженого відділу по боротьбі з розкраданням соціалістичної власності управління внутрішніх справ у Житомирській області.

Щоб підкріпити свої здібності фаховою юридичною освітою, він вступає до Української академії МВС України, яку закінчує 1995 року за спеціальністю “Правознавство”. Новий рівень володіння професією не залишився непоміченим, і Валерія Присяжнюка призначають спершу на посаду оперуповноваженого в особливо важливих справах відділу по боротьбі з організованою злочинністю управління внутрішніх справ, а згодом – на посаду заступника начальника відділу – начальника відділення по боротьбі зі злочинністю у сфері зовнішньоекономічної діяльності.
1999 року Валерій Присяжнюк закінчує Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, здобувши кваліфікацію магістра. Відтак працює заступником начальника – начальником відділу по боротьбі з міжнародною злочинністю, начальником одного з провідних управлінь Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю Міністерства внутрішніх справ України.
2008 року В.П. Присяжнюка призначено на посаду начальника управління Міністерства внутрішніх справ України в Житомирській області.

За вагомий особистий внесок у зміцнення правопорядку, підняття авторитету міліції серед населення генерал-майор міліції Присяжнюк Валерій Павлович нагороджений Указом Президента України медаллю “За бездоганну службу” ІІІ ступеня, відзнаками МВС України: “Лицар Закону”, “Хрест Слави”, “Закон і честь”, “Почесний знак МВС України”, “За відзнаку в службі” І та ІІ ступенів, “Почесна відзнака ГУБОЗ МВС України” І та ІІ ступенів, державною нагородою Угорської Республіки.

З грудня 2016 року призначений новим очільником Головного управління Національної поліції в Рівненській області.

Відгуки

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *