Путіліна Ніна Сергіївна

Громадський активіст, депутат Рівненської обласної ради VI скликання

Народилася 30 липня 1953 року в місті Здолбунів, Рівненської області в родині залізничника Єфімова Сергія Івановича. Громадянин України.

Освіта:

В 1970 році закінчила середню школу № 5 м. Здолбунів. Працювала в рідній школі піонервожатою, лаборантом механічних випробувань на цементно-шиферному комбінаті. В 1972-1976 роках навчалась в Київському державному інституті культури, отримала кваліфікацію бібліотекаря-бібліографа вищої кваліфікації.

Трудова діяльність:

З 1976 по 1980 роки працювала в Здолбунівській районній централізованій бібліотечній системі. В 1980 році була затверджена  завідуючою сектору обліку членів ВЛКСМ та фінансів Здолбунівського райкому ЛКСМ України. В 1982 році повернулася працювати в районну централізовану бібліотечну систему. За сімейними обставинами перейшла працювати на Здолбунівський авторемонтний завод в 1985 році. В 1994 році була звільнена у зв’язку  із скороченням штату. За направленням Здолбунівського центру зайнятості навчалась в Рівненському державному сільськогосподарському  технікумі, де отримала кваліфікацію юриста.

З березня 1996 року по грудень 1998 року працювала спеціалістом першої категорії – юрисконсультом Здолбунівської районної державної адміністрації. Після скорочення працювала представником Української страхової компанії «Княжа», спеціалістом та головним  бібліотекарем централізованої бібліотечної системи м.Рівне. З вересня 2005 року працювала директором Здолбунівського районного центру зайнятості, з серпня 2006 року – помічник народного депутата України Буряка В.О., з січня 2008 року працюю помічником народного депутата України Дончака В.А.

Депутат V скликання Рівненської обласної ради, секретар фракції БЮТ.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *